Kilka słów o nas

Rozkminki powstały, by pomóc dzieciakom „rozkminić” czyli zrozumieć zjawiska, na które natrafiają na co dzień. Pokazujemy im, że nauka może być przyjemnością. Poprzez zabawę, gry, eksperymenty zachęcamy naszych słuchaczy do poznawania otaczającego ich świata.

Rozkminki to połączenie naszych pasji. Edukacja, dzieci, zabawa - łączymy wszystkie te elementy, wprawiając w ruch najdoskonalszą maszynę na świecie, jaką jest umysł młodego człowieka. Zarażamy dzieci miłością do nauki, pokazując ją z zupełnie nieznanej im strony.

Zespół rozkminek

 

Rozkminki to nie tylko miejsce. To przede wszystkim ludzie, ich pasje, ogromne zaangażowanie, motywacje. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny.

Ania Szustak

Specjalistka od edukacji alternatywnej, absolwentka polonistyki i romanistyki, instruktorka jogi, współzałożycielka Rozkminek. Pracą z młodymi ludźmi zajmuje się od zawsze.

Na co dzień biega do pobliskiego lasu kabackiego razem ze swoją trzyosobową drużyną - dwoma pełnymi energii synkami i ukochanym mężem. W ramach relaksu od ponad dziesięciu lat uczy francuskiego dzieci i dorosłych, ciągle rozwijając i doskonaląc swój warsztat.

W Rozkminkach pracuje twórczo, organizuje eventy i przyjęcia, koordynuje projekty związane z szeroko pojętą edukacją.

Blanka Durka

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, a od niedawna także pedagożka przedszkolna i wczesnoszkolna. Do tego mama, charyzmatyczna kawoszka, współzałożycielka Rozkminek.

Zajęcia z najmłodszymi prowadzi od kilku lat. Pokazuje im, że matematyka i fizyka są wszędzie, dookoła nas, a na dodatek wcale nie są nudne (ani trudne)!

W Rozkminkach, oprócz załatwiania wszystkiego wszędzie, tworzy scenariusze zajęć, zajmuje się zapleczem techniczno-administracyjno-obliczeniowym i pracuje twórczo.

Agnieszka Kapuściak

Absolwentka ekonomii na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Z zawodu koordynator, szkoleniowiec i mentor.
 
W Rozkminkach zarówno szkoli jak i tuli naszych Instruktorów. Opracowuje grafiki zajęć i opiekuje się przedszkolami, w których prowadzimy zajęcia. Dodatkowo organizuje gry terenowe. Jest pomysłodawczynią wielu projektów. Dodatkowo niedawno przejęła pod swoje skrzydła Rozkminki Wawer.
Oczywiście od podszewki za rozkminkowe zajęcia i animacje.
 
Jej doba z pewnością ma więcej niż 24h (obstawiamy, że bliżej 34).

Julia Lelonkiewicz

Pedagożka, animatorka społeczno - kulturalna i edukatorka.
Ponad 10 lat "na swoim": w firmie "Sowaliska" prowadziła zajęcia dla dzieci oraz tysiące urodzin i eventów. Prowadzi szkolenia dla animatorów, pisze scenariusze, współorganizuje wyjazdy kolonijne.
Po pracy angażuje się w wolontariat na rzecz osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin i maluje. Marzy o wydaniu książki dla dzieci.
Prywatnie miłośniczka przyrody, księżyca i ekologii.
 
W Rozkminkach zarządza najlepszym na świecie zespołem animatorów, podkręca urodzinowe atrakcje, wymyśla fantastyczne eventy i dba o nasze materiały do pracy oraz dobre nastroje :)

Ola Franke

Od 8 lat „ciociu Olu” mówią do niej częściej niż „Pani Aleksandro”.
Z czułością i uśmiechem edukuje dzieci, pokazuje im świat i tworzy niezapomniane chwile.
Od zawsze kształci się by pracować z dziećmi, ukończyła kursy i szkolenia z zakresu opieki nad dzieckiem, pierwszej pomocy, animacji tematycznych. Jest aktywną wychowawczynią oraz kierowniczką kolonijną.
Jej największą pasją jest taniec i psychologia.
 
W Rozkminkach uczy robotyki i programowania oraz jest animatorem na przyjęciach urodzinowych.
 

Karolina Zawiślak

Absolwentka Technikum mechatronicznego, studentka PW na kierunku Automatyka, Robotyka i Informatyka Przemysłowa. Od dziecka zainteresowana mechaniką, fizyką i matematyką. Od kilku lat zakochana w języku rosyjskim.
W wolnych chwilach uwielbia spacery i czytanie książek.

W Rozkminkach zajmuje się działem robotycznym, prowadzi zajęcia i jest animatorem urodzinowym.

Dominika Bielecka

Już jako nastolatka miała 1000 pomysłów na minutę. W szkole wykazywała się na wszystkich szczeblach towarzyskich - organizowała szkolne eventy, przedstawienia, konkursy. Jak to mówili na studiach „gdzie diabeł nie może tam Dominikę pośle”.

Uwielbia majsterkować, tańczyć, grać w planszówki. Wielka fanka morsowania i długich leśnych wędrówek z psem. Mama równie szalonej nastolatki.

W Rozkminkach prowadzi imprezki urodzinowe i zajęcia w naszym zaprzyjaźnionym Centrum Kultury i Aktywności.

Małgorzata Czernicka

Nasz urodzinowy master-manager. Rezerwuje dla Was przyjęcia, szykuje i dopina je na wszystkie guziki, realizuje najbardziej zakręcone zamówienia. Jest też opiekunem rodziców na przyjęciach urodzinowych - dba, by czuli się równie zaanimowani, co dzieci! Dusza towarzystwa, gaduła, człowiek "do rany przyłóż".

W chwilach, kiedy Gosia nie ogarnia urodzin, prowadzi zajęcia z kreatywnego Lego, robotyki i fizyki dla najmłodszych! Spotkacie ją w poniedziałki z Rozkminkiem u boku :)

Prywatnie mama dwóch rozrabiaków. Lubi pić mleko z kawą i zajadać urodzinowe serniczki.

Zuzanna Nowak

W tygodniu studentka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, weekendami studentka Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej, a po godzinach stała bywalczyni biblioteki i siłowni! Okres wakacyjny zazwyczaj spędza jako opiekun kolinijny - wśród dzieci oczywiście, z którymi pracę wiąże od prawie 4 lat. Przyszła Pani psycholog, w wolnych chwilach najchętniej zanurzyłaby się w książkach pod kocem, choć najlepiej na łonie natury.
Na co dzień wielozadaniowa Zuzanna, w pracy z dziećmi szeroko uśmiechnięta Pani Zuzia! :)
 
W Rozkminkach zajmuje się zajęciami z robotyki i programowania oraz jest animatorem imprezek urodzinowych.
 

Anna Podstawek

Na co dzień zapewnia wsparcie przedszkolakom z trudnościami, po godzinach - rozkminkowym animatorom. Od kilkunastu lat jest wychowawcą i kierownikiem na koloniach terapeutycznych. Ma tysiące pomysłów na spędzanie wolnego czasu, którego ma zdecydowanie za mało. Prywatnie mama uroczej, rozbrykanej sześciolatki. Uwielbia piesze wycieczki i operę.

Amelia Jastrzębska

Zawsze uśmiechnięta, wesoła i pełna energii studentka AWF-u. Uwielbia pracę z ludźmi a w szczególności z dziećmi, chętnie próbuje nowych rzeczy i podejmuje się wyzwań. Od zawsze związana z różnymi sportami, a w szczególności koszykówką. Czynny wychowawca na obozach i półkoloniach.

 
W Rozkminkach prowadzi zajęcia z robotyki i programowania, wspiera także animatorów urodzinowych podczas weekendowych imprezek.

Mateusz Bykowski

Animator z pasją do nauk ścisłych. Od czterech lat prowadzi pokazy naukowe z fizyki i chemii dla dzieci. Chciałby w przyszłości popularyzować wiedzę, stąd stara się już teraz w
najmłodszych budzić pasję do jej zdobywania.
Na co dzień student IV roku nanoinżynierii na Uniwersytecie Warszawskim, na którą zdecydował się, ponieważ uważa ten kierunek za niezbędny przy tworzeniu
zrównoważonego rozwoju świata w przyszłości.

W wolnym czasie zaraża przyjaciół swoim hobby jakim są gry planszowe. Potrafi zaskoczyć obszernością tematu, szybko udowadnia że gry planszowe to nie tylko chińczyk.

W Rozkminkach prowadzi zajęcia z fizyki oraz robotyki.

Ola Zakrzewska

Studentka V roku Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji Psychologia Kliniczna Dziecka i Rodziny. Stażystka Systemowej Terapii Rodzin. Prawdopodobnie przyszła psychoterapeutka.

Prywatnie wielka fanka Chopina, starająca się grać na pianinie jego utwory. Zakochana w muzyce klasycznej marzycielka, posiadająca w domu psa i kota, których po prostu pragnie pojednać.

W Rozkminkach prowadzi zajęcia matematyczne oraz programowanie, wspiera także animatorów podczas przyjęć urodzinowych.

Michał Chrześcijanek

Wesoły, odpowiedzialny i towarzyski człowiek, z zawodu wychowawca i animator.
Jego doświadczenie w pracy z dziećmi zaczęło się wcześnie, gdyż przez kilka lat pełnił funkcje wychowawcze w drużynie oraz na wyjazdach harcerskich. Później jeździł na komercyjne wyjazdy jako wychowawca oraz prowadził animacje dla dzieci.
Obecnie student kierunku Wychowanie fizyczne. Dzięki studiom realizuje dwie najważniejsze dla niego pasje: praca z dziećmi poprzez ruch i zabawę oraz praca z dorosłymi, jako trener.
 
W Rozkminkach prowadzi zajęcia z robotyki, weekendowo animuje dzieci podczas przyjęć urodzinowych.

Tatiana Logoida

Piękny uśmiech który hipnotyzuje wszystkie dzieci.

Teatr, scena, aktor, lalka, muzyka oraz ciekawa literatura to świat, dzięki któremu rodzą się pomysły i rozwija się wyobraźnia. Absolwentka wydziału reżyserii teatru lalek oraz reżyserii na Akademii Teatralnej w Warszawie. Lubi słońce, morze i podróże, które zawsze inspirują do kreatywnego działania. W jej obecności szary świat wyplenia się kolorem i radością.

Wśród wielu zainteresowań i pasji chce pokazać dzieciom, że w dzisiejszym świecie technologii można odnaleźć miejsce na bajkę, ożywienie przestrzeni i przedmiotów za pomocą własnej wyobraźni.

DLACZEGO MY?

U nas każdy uczeń jest ważny, każdy pomysł dobry, a każda minuta zajęć w pełni wykorzystana poprzez fantastyczną zabawę połączoną z nowoczesną formą zajęć.